środa, 29 maj 2024 16:34

16-latka pozostawiona przez rodziców na stacji paliw w nocy

Rodzice zostawili 16-latkę na stacji paliw Rodzice zostawili 16-latkę na stacji paliw Zdjęcie redakcyjne

Rodzice przypadkowo zostawili swoją 16-letnią córkę na stacji paliw w Woli Koryckiej Dolnej przy drodze ekspresowej S1 w powiecie garwolińskim. Była noc, a dziewczyna nie miała przy sobie telefonu.

Czego się dowiesz:

  • Gdzie rodzice zostawili swoją 16-letnią córkę?
  • Dlaczego dziewczyna została na stacji paliw?
  • Jakie działania podjęła policja po otrzymaniu zgłoszenia?
  • Jak zakończyła się historia z pozostawioną nastolatką?
  • Co skłoniło ojca do myślenia, że wszyscy pasażerowie są w samochodzie?

Incydent na stacji paliw

Rodzina wracała z Niemiec do Zamościa. Jak wynika z ustaleń policjantów, zatrzymali się na stacji paliw. Ojciec dziewczyny wyszedł z auta, a ona skorzystała z toalety. Kiedy wyszła, zorientowała się, że samochód odjechał, a rodzice nie zauważyli jej nieobecności.

Reakcja służb

Nastolatka poprosiła o pomoc pracowników stacji paliw, którzy wezwali policję. Funkcjonariusze sprawdzili monitoring i potwierdzili wersję wydarzeń przedstawioną przez dziewczynkę. We współpracy z policjantami z sąsiednich jednostek próbowali zatrzymać samochód rodziny na trasie.

Szczęśliwe zakończenie

Po kilku godzinach rodzice wrócili na stację paliw. Ojciec dziewczyny tłumaczył, że myślał, iż wszyscy pasażerowie śpią, i nie upewnił się, czy córka jest w samochodzie. Do czasu powrotu rodziców, dziewczyna była pod opieką policji. Cała rodzina kontynuowała potem podróż do Zamościa.

źródło: rmf24.pl