niedziela, 23 czerwiec 2024 06:54

Groźny wypadek na Moście Siekierkowskim w Warszawie

Groźny wypadek na Moście Siekierkowskim w Warszawie z udziałem dzieci Groźny wypadek na Moście Siekierkowskim w Warszawie z udziałem dzieci Zdjęcie redakcyjne

W sobotę, 22 czerwca, około godziny 18, na Moście Siekierkowskim w Warszawie doszło do poważnego wypadku drogowego. W zdarzeniu brał udział autokar przewożący dzieci oraz bus marki Mercedes. W wyniku kolizji, w której autokar z impetem uderzył w stojący na pasie ruchu bus, zostało poszkodowanych kilka osób.

Czego się dowiesz:

  • Co się wydarzyło na Moście Siekierkowskim w Warszawie?
  • Kto brał udział w wypadku na Moście Siekierkowskim?
  • Jakie służby interweniowały na miejscu wypadku?
  • Jakie utrudnienia w ruchu spowodował wypadek?
  • Jakie były działania ratowników medycznych na miejscu zdarzenia?

Ratownicy na miejscu

Do wypadku doszło na pasach ruchu w kierunku Terespola. Na miejsce zdarzenia szybko przybyło kilka Zespołów Ratownictwa Medycznego Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie, a także policja i straż pożarna. Medycy natychmiast przystąpili do udzielania pomocy poszkodowanym dzieciom. "Na miejscu jest już kilka Zespołów Ratownictwa Medycznego Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego 'Meditrans' w Warszawie, policja i straż pożarna. Dzieci zostało poszkodowanych. Ratownicy medyczni prowadzą z nimi medyczne czynności ratunkowe" - informował Meditrans.

"Na miejscu jest już kilka Zespołów Ratownictwa Medycznego Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego 'Meditrans' w Warszawie, policja i straż pożarna. Dzieci zostało poszkodowanych. Ratownicy medyczni prowadzą z nimi medyczne czynności ratunkowe" - Meditrans.

Utrudnienia w ruchu

W wyniku wypadku ruch na Moście Siekierkowskim w stronę Terespola jest utrudniony. Kierowcy muszą liczyć się z opóźnieniami i koniecznością korzystania z alternatywnych tras.

źródlo: i.pl