czwartek, 23 maj 2024 14:53

Kolizja na moście Grota-Roweckiego w Warszawie

 Kolizja na moście Grota-Roweckiego Kolizja na moście Grota-Roweckiego fot: pixabay

Wczesnym czwartkowym porankiem, przed godziną 6:30, na moście Grota-Roweckiego w Warszawie doszło do zderzenia trzech pojazdów. Incydent spowodował poważne utrudnienia w ruchu, które trwały kilka godzin.

Czego się dowiesz:

  • Jakie były przyczyny i skutki kolizji na moście Grota-Roweckiego?
  • Kto relacjonował zdarzenie na moście Grota-Roweckiego?
  • Jakie utrudnienia w ruchu spowodowała kolizja na moście w Warszawie?
  • Jak długo trwały utrudnienia wynikające z kolizji na moście Grota-Roweckiego?

Szczegóły zdarzenia

Z relacji reportera RMF FM, Krzysztofa Zasady, wynika, że do kolizji doszło, gdy jeden z samochodów osobowych, wjeżdżając na most z Wisłostrady, uderzył w ciężarówkę. Następnie ciężarówka zderzyła się z kolejnym autem. Mimo znacznego uszkodzenia pojazdów, na szczęście nikt nie ucierpiał.

Na pasie w kierunku Białegostoku zderzyły się dwa samochody osobowe i ciężarówka." – Krzysztof Zasada, reporter RMF FM

Ogromne korki i utrudnienia

W wyniku zderzenia na pasie w kierunku Białegostoku utworzyły się ogromne korki. Kierowcy doświadczyli poważnych opóźnień, a ruch w rejonie mostu był znacząco utrudniony przez kilka godzin. Utrudnienia zakończyły się około godziny 10:00, kiedy to usunięto skutki kolizji i przywrócono płynność ruchu.

Kolizja na moście Grota-Roweckiego pokazała, jak ważne jest zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy w rejonach o dużym natężeniu ruchu. Wypadek ten, choć bez ofiar w ludziach, znacznie zakłócił poranny ruch w stolicy, podkreślając potrzebę odpowiedniego zabezpieczenia i organizacji ruchu na kluczowych arteriach komunikacyjnych.

źródło: rmf24.pl.