poniedziałek, 17 czerwiec 2024 14:44

Tragiczny wypadek na trasie S17

Tragiczny wypadek na trasie S17 Tragiczny wypadek na trasie S17 Zdjęcie redakcyjne

Na drodze serwisowej trasy S17 doszło do tragicznego wypadku, w którym samochód osobowy zderzył się czołowo z tirem. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki poniósł śmierć na miejscu.

Czego się dowiesz:

  • Gdzie doszło do wypadku czołowego na trasie S17?
  • Jakie były okoliczności wypadku na drodze serwisowej trasy S17?
  • Kto poniósł śmierć w wyniku zderzenia czołowego na trasie S17?
  • Jakie służby ratunkowe interweniowały na miejscu wypadku?
  • Jakie działania podjęto po wypadku na drodze serwisowej trasy S17?

Okoliczności zdarzenia

Do wypadku doszło w pobliżu miejscowości Gocław. Strażacy otrzymali zgłoszenie o godzinie 13:35. Jak wynika z informacji przekazanych przez OSP Gocław, samochód osobowy zderzył się czołowo z tirem. "Doszło do zderzenia czołowego samochodu osobowego z tirem, kierujący osobówką niestety poniósł śmierć na miejscu," poinformowała jednostka OSP Gocław w mediach społecznościowych.

Akcja ratunkowa

Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej, które zabezpieczały teren i udzielały niezbędnej pomocy. Ruch na drodze serwisowej trasy S17 był wstrzymany na czas działań służb ratunkowych. Policja prowadzi dochodzenie, aby ustalić dokładne przyczyny wypadku.

Podsumowanie zdarzenia

Wypadek na drodze serwisowej trasy S17 był tragiczny w skutkach, prowadząc do śmierci kierowcy samochodu osobowego. Działania ratunkowe oraz śledztwo mają na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia

źródło: tvn24.pl.