wtorek, 09 kwiecień 2024 13:11

Niecodzienne odkrycie na warszawskiej Woli

Makabryczne odkrycie w Warszawie Makabryczne odkrycie w Warszawie fot: pixabay

Makabryczne odkrycie w kamienicy na warszawskiej Woli. W budynku znaleziono dwa ciała, a służby szukają kolejnych. Na miejscu pracują policja i prokuratura. Na miejscu jest też Żandarmeria Wojskowa.

 Okoliczności znaleziska

Jak mówią świadkowie, służby pojawiły się przy ulicy Grzybowskiej już w niedzielę. Na miejscu są też pojazdy Żandarmerii Wojskowej. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że znaleziono dwa ciała w znacznym stanie rozkładu. Ofiary mają rozległe rany tłuczone.

Intensywne śledztwo i prace terenowe

Funkcjonariusze taśmą zakleili wejście do kamienicy. Z nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski wynika, że służby będą kopać na terenie w okolicy kamienicy i w piwnicy. W poniedziałek śledczy chodzili wokół budynku za kobietą, która przed kamerą wskazywała miejsca. Do śledztwa zaangażowano kilku prokuratorów.

Budynek jest w opłakanym stanie, część mieszkań i lokali jest pusta. Obok trwają prace rozbiórkowe przylegającego budynku. Okoliczni mieszkańcy powiedzieli Wirtualnej Polsce, że służby działają w opuszczonej kamienicy od niedzieli. Według ich relacji, tego dnia z budynku wynoszono ciała w workach. Jak dodali, policja pod ten adres zaglądała często. - Kilka dni temu kogoś w kajdankach wynosili - opowiedział nam jeden z okolicznych sąsiadów.

źródło: wp.pl