piątek, 05 kwiecień 2024 10:49

Narkotyki w garażu w Serocku

Narkotyki w garażu Narkotyki w garażu fot: pixabay

Sytuacja z narkotykami znalezionymi w garażu męża przerodziła się w dramat domowy. Kobieta zdecydowała się na odważny krok i zgłosiła sprawę na policję, obawiając się o swoje bezpieczeństwo oraz swojego syna. Incydent ten odsłonił szereg przemocy, którą kobieta i jej dziecko doświadczali.

 

Przemoc i arkotyki

Kobieta zgłosiła się do serockiego komisariatu, donosząc o znalezionych narkotykach, jednocześnie ujawniając przemoc, jakiej doświadczała ze strony męża. Wypędzenia z domu, groźby śmierci oraz agresja fizyczna były stałym elementem ich życia domowego, co skłoniło ją do podjęcia desperackiej decyzji o zwróceniu się o pomoc na policję.

Zatrzymanie i postawienie zarzutów

Działania policji doprowadziły do zatrzymania 36-letniego mężczyzny, który stanął przed sądem odpowiedzialny zarówno za posiadanie narkotyków, jak i stosowanie przemocy wobec rodziny. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem, a zgodnie z przepisami są zagrożone mu surowe konsekwencje prawne, włącznie z karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Sprawa ta ukazuje, jak ważne jest podjęcie działań w sytuacjach przemocy domowej oraz jak doniesienie na policję może zmienić życie osób dotkniętych tym problemem. Wsparcie ze strony organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości może być kluczowe w zapewnieniu bezpieczeństwa i sprawiedliwości dla ofiar przemocy.